Kategoriler
İhtarname Örnekleri

Kira Sözleşmesi Yenilememe İhtar

Kira Kontratı Yenilememe İhtarname Örneği

KIRKLARELİ ***. NOTERLİĞİ’NE

İHTARNAME

İHTAR EDEN :

MUHATAP :

KONU : 04/07/2019 tarihinde sona erecek olan 04/07/2018 tarihli kira sözleşmesinin uzatılmayacağı, yenilenmeyeceği ve feshedildiğini bildirir ihtarnamedir.

AÇIKLAMALAR :

Sayın Muhatap,

Maliki bulunduğum …………………………..adresindeki gayrimenkulde, 04/07/2018 başlangıç tarihli kira sözleşmesi ile kiralamış bulunmaktasınız.

İş bu kira sözleşmesinden mütevellit her türlü alacağım hakkında talep ve dava hakkım saklı kalmak üzere, kira sözleşmesinin, dönem sonu olan 04/07/2019 tarihi itibarı ile yenilenmeyeceğini, ve bu tarihe kadar gayrimenkulün tahliyesini, aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı İHTAR ederim.

İHTAR EDEN

Sayın Noter,

İş bu ihtarname üç nüsha olarak düzenlenmiş olup ihtarnamenin bir nüshasının muhataba tebliğini, tebliğ şerhini taşıyan bir nüshasının tarafıma verilmesini diğer nüshasının tarafınızca saklanmasını talep ederim. 11/06/2019

İHTAR EDEN

BARTIN 2. NOTERLİĞİ’NE

İHTARNAME

İHTAR EDEN : M*** S*** T.C. No: **********

Adres: B*** K*** K*** ***/BARTIN

MUHATAP : A*** A*** T.C. No: ***********

Adres: O*** Mah. S*** O*** Sok. No.***/ Z Kat ***/BARTIN

KONU : 21/10/2020 tarihinde sona erecek olan 21/10/2019 tarihli kira sözleşmesinin uzatılmayacağı, yenilenmeyeceği ve feshedildiğini bildirir ihtarnamedir.

AÇIKLAMALAR :

Sayın Muhatap,

Maliki bulunduğum O*** Mah. S*** O*** Sok. No.**/ Z Kat ***/BARTIN adresindeki gayrimenkulde, 21/10/2019 başlangıç tarihli kira sözleşmesi ile kiralamış bulunmaktasınız.

İş bu kira sözleşmesinden mütevellit her türlü alacağm hakkında talep ve dava hakkım saklı kalmak üzere, kira sözleşmesinin, dönem sonu olan 21/10/2020 tarihi itibarı ile yenilenmeyeceğini ve bu tarihe kadar gayrimenkulün tahliyesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı İHTAR ederim.

İHTAR EDEN

M*** S***

Sayın Noter,

İş bu ihtarname üç nüsha olarak düzenlenmiş olup ihtarnamenin bir nüshasının muhataba tebliğini, tebliğ şerhini taşıyan bir nüshasının tarafıma verilmesini diğer nüshasının tarafınızca saklanmasını talep ederim. 19/10/2020

İHTAR EDEN

M*** S***

BARTIN 2. NOTERLİĞİ’NE

İHTARNAME

İHTAR EDEN : H*** K*** T.C. No: ***********

Adres: *** Mah. M. Kemal Paşa Cad. No. *** ***/BARTIN

MUHATAP : K*** G*** T.C. No: ***********

Adres: M*** Mah. M.Kemal Paşa Cad. No.*** G*** M*** ***/BARTIN

KONU : 01/02/2021 tarihinde sona erecek olan 01/02/2015 tarihli kira sözleşmesinin uzatılmayacağı, yenilenmeyeceği ve feshedildiğini bildirir ihtarnamedir.

AÇIKLAMALAR :

Sayın Muhatap,

Maliki bulunduğum M*** Mah. M.Kemal Paşa Cad. No.*** Bodrum Kat, Zemin Kat ve 1.Kat ***/BARTIN adresindeki gayrimenkulde, 01/02/2015 başlangıç tarihli kira sözleşmesi ile kiralamış bulunmaktasınız.

İş bu kira sözleşmesinden mütevellit her türlü alacağım hakkında talep ve dava hakkım saklı kalmak üzere, kira sözleşmesinin, dönem sonu olan 01/02/2021 tarihi itibarı ile yenilenmeyeceğini ve bu tarihe kadar gayrimenkulün tahliyesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı İHTAR ederim.

İhtar Eden

H*** K***

Sayın Noter,

İş bu ihtarname üç nüsha olarak düzenlenmiş olup ihtarnamenin bir nüshasının muhataba tebliğini, tebliğ şerhini taşıyan bir nüshasının tarafıma verilmesini diğer nüshasının tarafınızca saklanmasını talep ederim. 11/01/2021

İhtar Eden

H*** K***

BARTIN 2. NOTERLİĞİ’NE

İHTARNAME

İHTAR EDEN : G*** B*** T.C. No: ***********

Adres: A*** K*** O*** Mevkii No.*** İç Kapı No.1 …***/BARTIN

MUHATAP : R*** K***

Adres: K*** Mah. *** Nolu Sok. No.5 D.1 *** Apt. ***/İSTANBUL

KONU : 20/04/2021 tarihinde sona erecek olan 20/04/2019 tarihli kira sözleşmesinin uzatılmayacağı, yenilenmeyeceği ve feshedildiğini bildirir ihtarnamedir.

AÇIKLAMALAR :

Sayın Muhatap,

Maliki bulunduğum K*** Mah. *** Nolu Sok. No.5 D.1 *** Apt. ***/İSTANBUL adresindeki gayrimenkulde, 20/04/2019 başlangıç tarihli kira sözleşmesi ile kiralamış bulunmaktasınız.

İş bu kira sözleşmesinden mütevellit her türlü alacağım hakkında talep ve dava hakkım saklı kalmak üzere, kira sözleşmesinin, dönem sonu olan 20/04/2021 tarihi itibarı ile yenilenmeyeceğini ve bu tarihe kadar gayrimenkulün tahliyesini ve TEFE-TÜFE oranına göre 20.04.2020 tarihinden sonra 950,00 TL olan aylık kira bedeli farklarının hesabıma ödenmesini, aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı İHTAR ederim.

İhtar Eden

G*** B***

Sayın Noter,

İş bu ihtarname üç nüsha olarak düzenlenmiş olup ihtarnamenin bir nüshasının muhataba tebliğini, tebliğ şerhini taşıyan bir nüshasının tarafıma verilmesini diğer nüshasının tarafınızca saklanmasını talep ederim. 25/01/2021

İhtar Eden

G*** B***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.